Piłka nożna – ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE – PIŁKA NOŻNA

Drodzy Rodzice,
w nawiązaniu do wcześniejszych komunikatów poniżej przesyłam kolejną wiadomość wraz z propozycją zadania dla dzieci, które pozwoli im efektywnie zagospodarować wolny czas w formie bezpiecznej, a także atrakcyjnej aktywności ruchowej. Jednocześnie zachęcamy małych i dużych, młodszych i starszych do samodzielnej aktywności w domowym zaciszu, to najlepsza recepta na utrzymanie pogody ducha, zdrowia i witalności!

Mali Sportowcy, dziś udostępniamy grę losową z użyciem kości, która pozwoli Wam spędzić ten czas aktywnie w rodzinnym gronie!
W przypadku większej liczby osób rozgrywamy pojedynek w kamień – papier – nożyce lub siłujemy się na rękę. Wygrana osoba rzuca kostkami, z kolei przegrana wykonuje zadanie.
Próbujcie, zapraszajcie członków rodziny, bawcie się razem bo sport to zdrowie, nawet zamknięty w czterech ścianach!

Pamiętajcie o poprzednich zadaniach i propozycjach, przypominamy również, że brak treningów nie oznacza braku obowiązków zarówno domowych jak i edukacyjnych czy treningowych.
Życzymy Wam w tym trudnym dla wszystkich okresie dużo radości, wyrozumiałości, cierpliwości, a przede wszystkim zdrowia.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Trener Michał Szmytke

*************************************************************************************************

Możliwość komentowania jest wyłączona.